Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,45 zł , zmiana od tamtej pory: 54,22%

Czat z prezesem

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj o 11:00 odbędzie się czat z prezesem. Pewnie nie spodziewali się domknąć tak szybko emisji obligacji, ale nadal warto zapytać o realizację całego programu, a przede wszystkim o niedoszłą fuzję z Kredyt Inkaso. Rodzi to sporo kontrowersji.

>> Link
  • Czat z prezesem Autor: ~tomek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST -2,04% 19,20 2023-12-01 12:39:53
2023-11-29
Wyniki finansowe
2023-11-21
Przydział obligacji serii AA1
2023-11-10
Asymilacja akcji BEST S.A.
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.