Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: 13,76%

Czat inwestorski z Sebastianem Huczkiem i Piotrem Zygmanowski

Zgłoś do moderatora
Cytat:"W środę, 28 września, o godz. 11:00 zapraszamy na czat inwestorski z Sebastianem Huczkiem i Piotrem Zygmanowski, wiceprezesami zarządu Domu Maklerskiego INC SA.

Przedstawiciele spółki przedstawią m.in. założenia i funkcjonalności nowej wersji platformy inwestycyjnej CrowdConnect.

CrowdConnect to platforma inwestycyjna należąca do Domu Maklerskiego INC S.A., na której prezentowane są informacje o ofertach publicznych spółek, które docelowo zamierzają ubiegać się o wprowadzenie na rynek NewConnect prowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. W latach 2020-2023 na platformie swoje oferty prezentowały 23 spółki, które pozyskały 54 mln zł z przeprowadzonych emisji akcji. CrowdConnect jest jedynym partnerem crowdfundingowym GPW w Warszawie."

Źródło: www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/sebastian-huczek-i-piotr-zygmanowski-wiceprezesi-zarzadu-domu-maklerskiego-inc-sa-start-28-wrzesnia-o-1100,560 
  • Czat inwestorski z Sebastianem Huczkiem i Piotrem Zygmanowski Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INC -1,40% 1,97 2022-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.