Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,77 zł , zmiana od tamtej pory: -27,53%

Czat inwestorski

Zgłoś do moderatora
Webinar oraz czat inwestorski z Prezesem Zarządu Oxygen SA, Edwardem Mężykiem, który odbędzie się za pośrednictwem StockWatch.
Prezentacja zaplanowana jest na poniedziałek, 26 kwietnia, na godzinę 14:00.
Tuż po niej, o 14:30, rozpocznie się czat inwestorski.

Możliwość zadawania pytań już jest dostępna.

https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/edward-mezyk-prezes-zarzadu-oxygen-sa-start-26-kwietnia-o-godz-1400,392
  • Czat inwestorski Autor: ~biszkopt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OXYGEN -0,36% 0,56 2021-10-21 09:49:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.