widzę kolejna spóła na które powiesiliście Obserwatora po 7 zl....
Oberwator
Wisisz na Rankprogress po 6 zł - dziś 1.7 chyba, Getinbole po 0.6 - dziś 0.16. Braster po 3 - dziś 0.7
Greenex po 3 dziś -.7 - mało Ci????????
Daj sobie spokój z GPW i nie naganiaj ludzi by wyjść spod lodu, bo jak mawiał klasy : "Dyndasz? Dyndaj z honorem"