Forum Giełda +Dodaj wątek

Czas brania nadchodzi

Zgłoś do moderatora
UCG- nie powinien zejść poniżej 6,4 zł . Realny zasięg wzrostu to 12 zł a w hossie do 18 zł. Jest to podejście ostrożne do wycen.
Obecna cena mocno obniżona do 7,4 zł. Czy rynek spadnie jeszcze ? Liczę na jakieś chwilowe okazje na poziomie 6,8 zł. O minimum historycznym 3,6 zł trzeba zapomnieć. Wtedy przepowiadano upadłość banku. A jego wycena ówczesna na 50 mld zł odpowiada dzisiejszej wycenie PKO Group , którego UCG jest włąścicielem.
Podobnie
PZU - nie powinien poniżej 168 zł . Realny zasięg wzrostu to 320 zł a w hossie do 470 zł. Jest to podejście ostrożne do wycen.
Obecna cena mocno zawyżona do 312 zł. Czy rynek spadnie jeszcze ? Liczę na jakieś chwilowe okazje na poziomie 220 zł. O minimum historycznym 100 zł trzeba zapomnieć. Wtedy sprzedawali pracownicy, którzy otrzymali po 600 akcji gratis. A jego wycena ówczesna na 10 mld zł to przyczynek do sprawy Eureko/Mill
więcej na blogu:
http://www.ekorodzice.pl/index.php?akcja=panel&typ=2&podakcja=add_notes_form&id=347&id_b=12#content

  • Czas brania nadchodzi Autor: ~Sla

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT 6,88% 49,84 2021-09-23 10:07:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.