no tak to już jest moja młpeczko, że zanim coś się nie skonczy, to nic nie może się zaczać...:)
tylko co robi KNF na taką praktykę? jak zawsze - nic:):):)
warto mieć te akcje, ze względu na przewidywaną skalę wzrostów, tylko, ze niepewność co do czasu wzrostu, uniemożliwia zarobek na czym innym:(