Kiedyś, przez zawieszeniem Comeco produkowało min. pelet. Pamiętacie co działo się zeszłej zimy z tym produktem? Ceny w kosmos.
Myślę, że odwieszenie nie jest przypadkowe. Teraz będzie trochę porządków w firmie, później zbieranie akcji na GPW a na jesień i w zimie duży skok notowań. Myślę że 50gr na jesień jest realne a jak zima będzie ostra do może 1zł na początku 2027?