Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,84 zł , zmiana od tamtej pory: -35,87%
Cognor to dobra spółka - ale wydaje mi się ze Przemkowi nie robi żadnej różnicy jaki jest kurs  1 czy  40zł, kasa i tak mu leci jako prezesowi bez względu nawet na wyniki (w poprzednich latach bywało różnie). Kurs mogło ruszyć refinansowanie i rewelacyjne wyniki za 3 kwartały ale nic takiego nie nastąpiło. Możemy się łudzić ze coś zmienią wyniki roczne i ewentualna dywidenda za 2018 ale pewnie Przemek da sobie radę z tym żeby  kurs pozostał poniżej 1.9. Jak napisał kiedyś dss "tu nie dadzą wam zarobić". Przy tych obrotach jakie  mamy to nawet trudno wyjść z tej chybionej inwestycji.
  • Cognor ... Autor: ~ax

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 3,51% 1,18 2019-12-13 16:15:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.