Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,93 zł , zmiana od tamtej pory: 31,40%

co, wyrzuty sumienia po okradzeniu mniejszościowych? Za późno...

Zgłoś do moderatora
było panie kolego myśleć, zanim przyklepało się na zarządzie tę niecną uchwałę okradającą akcjonariuszy mniejszościowych

https://www.bankier.pl/wiadomosc/TRANS-POLONIA-S-A-Rezygnacja-Czlonka-Zarzadu-8102181.html
  • co, wyrzuty sumienia po okradzeniu mniejszościowych? Za późno... Autor: ~Bossman

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL 0,26% 3,85 2021-08-05 17:02:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.