znow nasza ukochana emisja i tym razem bez prawa poboru najpewniej a wogole na pewno powalnym napiszemy tam gdzie trzeba dla czego za kazdym razem emisja z wylaczeniemm prawa poboru no bo jak tak mozna kupowac tanio z rynku skoro z prawem poboru wychodzi tak jak wychodzi