Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -53,42%

Co taka cisza ?

Zgłoś do moderatora
TKO było na poziomach magicznych przed infami o spłacie części pożyczki i przed raportem...teraz cisza czy coś się zmieniło na gorzej a czy korekta po magicznych wzrostach...ale Mercator też poszedł z 12 zł na 400 zł i 4Mass z 15 gr na 3,80 zł a czemu tutaj tak nie może być to giełda a spółka nasza też korzysta na covd...drugi kwartal bedzie dobry pod względem sprzedaży i w oczekiwaniu na wyniki moze kursem bujać...taka moj opinia a jak bedzie niech kazdy sam wyciagnie wnioski
  • Co taka cisza ? Autor: ~Realnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MODERNCOM 0,00% 0,34 2020-10-27 15:04:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.