Forum Giełda +Dodaj wątek

co sądzicie o tym

Zgłoś do moderatora
Przychody 26,9 mln, Ebitda 5,6 mln, zysk netto 1,3 mln ,dywidenda 331 tys.,od II kwartalu w NC Lead. Spolka nazywa sie Internet Media Services (IMS), 9 maja publikuja raporty roczne. Branza- marketing sensoryczny, sprzedaja zapachy, muzyke i telewizje glownie w galeriach i sieciach handlowych. Warto kupic ich akcje?
  • co sądzicie o tym Autor: ~basia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BETOMAX 0,00% 4,50 2023-12-04 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.