Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,49 zł , zmiana od tamtej pory: 62,42%

Co jest grane na Elementalu, w jakim celu skup i emisja akcji, jak to

Zgłoś do moderatora
się przyłoży na przyszły kurs? Czy ktoś z bardziej obeznanych w sprawie mógłby pojaśnić sprawę? Tylko bardzo proszę tych co nie mają nic do powiedzenia lub nie chcą podzielić się swoją wiedzą o nie zaśmiecanie wątku.
  • Co jest grane na Elementalu, w jakim celu skup i emisja akcji, jak to Autor: ~boa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.