Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: -12,57%

Co ciekawego na NC ? Szansa na duży wzrost.

Zgłoś do moderatora
Przyjrzyjcie się spółce TECH Invest Group/Erato Energy.

Spółka inwestuje w innowacyjne projekty- Kropki kwantowe, polskie satelity na orbicie w które może zainwestować rząd (dziś Kaczyński o tym wspominał ) , fotowoltaika, innowacyjne projekty rolnicze i inne.

Zyski spółki rosną wykładniczo.

Czy to będzie powtórka wzrostów VEE i Blackpoint ?

Decyzja inwestycyjna zależy od Was.
  • Co ciekawego na NC ? Szansa na duży wzrost. Autor: ~TIG

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLACKPOIN -1,29% 1,53 2021-10-21 16:18:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.