Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,10 zł , zmiana od tamtej pory: -24,59%

Cierpliwosc oznacza zarobek !!!

Zgłoś do moderatora
Carpathia ma nosa do biznesu. Ich główne inwestycje to genXone, który obejmowali po.. 2.94 zł/akcja Mają ich ponad 186 tys akcji i gdyby chieli je spieniezyc przy dzisiejszym kursie (ponad 30 zł/akcja) byli by do przodu o ponad 5mln zł! Tak samo jak DRAGO co obejmowali po 14 złotych a obecny kurs jest ponad 90!!! TYch mają ponad 14 tys akcji . Kolejny przykład EKOPARK. Mają ich ponad 348tys akcji obejmowanych po 1.75 złotych/szt. Obecny kurs EkoPark to okolice 18 złotych . Przy spieniezeniu kolejne 5.5 mln złotych na czysto !
  • Cierpliwosc oznacza zarobek !!! Autor: ~cloud67

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 2,22% 4,60 2021-12-08 16:44:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.