Forum Giełda +Dodaj wątek

Ciekawy komunikat

Zgłoś do moderatora
Z artykułu:

http://www.aitoncaldwell.pl/centrum-prasowe/46/aiton-caldwell-wyplaca-dywidende

wynika mi, że FreecoNet (obecnie Aiton Caldwell) ma tyle EBITDA w I kwartale, ile EasyCall przychodu. To tym bardziej ciekawe, że EasyCall podobno robi nie tylko VoIP, a FreecoNet tylko VoIP.
  • Ciekawy komunikat Autor: ~kama

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -2,50% 2,34 2020-05-28 09:40:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.