Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,00 zł , zmiana od tamtej pory: -6,62%
Do ilu zejdą może do 40 zł uda im się z takim zapałem hahahahaha i pomyśleć to wszystko przez 30 letnią dziewczynę która sobie nie może znaleźć faceta. O zrzucimy akcje akcjonariuszą Amiki to może któryś ją weźmie - ślimaki byłyby dumne bo to takie ich myślenie idziemy do przodu, przeszkoda to skręcamy w lewo bądź prawo a może nawet zawracamy, zagrożenie to chowamy się do swojego domku.
  • Ciekawe Autor: ~Xxxx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 1,84% 66,30 2022-10-03 10:53:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.