Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: -34,78%

Ciekawa spółka

Zgłoś do moderatora
Może to już czas by zagrać na gastronomii ? Ciekawa spółka wydaje mi się jest spółka Amrest do ktorej należy min. KFC, Pizza Hut, Burger King czy Starbucks. Kurs przed pandemią wynosił 48 zł teraz to 32,50 mimo iż w poprzednim roku otworzyli ponad 80 nowych lokali(w 2019 było to ponad 200!), a w tym roku otworzą 130 restauracji Podejrzewam że gdyby nie pandemia to już w 2020 roku po tylu otwarciach i zyskach z tym związanych kurs byłby w okolicach 60 zł, a dzisiaj pewnie jeszcze wyżej. Ciekawe jest porównanie z Mcdonalds gdzie tam kurs jest teraz wyższy jak przed pandemia! Czemu tak jest ? Podejrzewam że amerykanie sa optymistycznie nastawieni co do dalszych obostrzeń, u nas się myśli że na jesieni bedzie 4 fala. Moim zdaniem zakażenia bedą rosly na jesieni ale dzięki szczepionkom będzie mniej zgonów i chorych pod respiratorem, i dzieki temu nie bedzie żadnego już wiecej lockdownu a kurs Amrestu będzie systematycznie rósł razem ze świetnymi wynikami powyżej konsensusu które zresztą sie już zaczeły w 1 kwartale. Lepiej wejść wcześniej i zaznać sporych zysków czy czekać jak wszyscy zaczną kupować. ? Mi osobiście to że kurs będzie wyższy wydaje się mega oczywiste ale nie chce nikogo naganiać zachęcam jedynie do przeanalizowania tej spółki.
  • Ciekawa spółka Autor: ~Cormacze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTROL -0,44% 4,50 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.