Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: 110,23%

Ciagle cos nie tak, Rockbridge wychodzi z dobrych spolek

Zgłoś do moderatora
Nawet wczoraj poszlo ESPI. Jesli zarabiac na hossie akcyjnej to wole juz , fundusz akcyjny SKH zarzadzajacy 4,3mld aktywow.
https://www.santander.pl/_fileserver/item/1504726
plus fenomenalne wyniki q2 i q3 (nawet na gorszym rynku byli czolowym funduszem) i niedowartosciowanie - c/z 6 a po wynikach 4,6; quercus c/z ponad 12!
  • Ciagle cos nie tak, Rockbridge wychodzi z dobrych spolek Autor: valueinvestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS -1,60% 1,85 2023-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.