Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

chcesz się pozbyć akcji i zaliczyć stratę podatkową?

Zgłoś do moderatora
jak ktoś chce pozbyć się akcji z rachunku to może je przepisać na mnie za przysłowiowy 1 grosz za wszystkie akcje. Zalicz stratę podatkową i nie płać podatku.
Biorę wszystko i pokrywam koszty transakcji w biurze maklerskim. Aby przenieść akcje musimy obaj spotkać się w biurze maklerskim w którym posiadasz rachunek.
Chcesz się pozbyć, to pisz do mnie na:
gentleman (malpa) interia.pl
  • chcesz się pozbyć akcji i zaliczyć stratę podatkową? Autor: ~Warren

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPENNET 0,00% 0,13 2017-06-13 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.