Obrót większy o 100% , a zysk taki sam.
czyli marża 50% w dół, a do tego gigantyczny wzrost ujemności na przepływach pieniężnych.
A co to znaczy ? A znaczy pokrycie ujemności DŁUGIEM....albo nową emisją.
Inwestycje rosną o 50%.
Wzrost liczby akcji o 12 %
Zysk netto na PLUS , ale mizerny. TRZY grosze na AKCJĘ.
A sama "goła" indata ... wszystko DOWN.
OGÓLNIE : MIZEROTA , ale nie strata
TU WZROSTU NIE BĘDZIE - przynajmniej w nadchodzącym półroczu