LPG wróciło już na 1,95, ON/95 znowu po 4,3. Także III i IV kwartał mogą zaskoczyć. + boom na fotowoltaice - myślę, że będzie mega pozytywnie!
P.S. Ciekawa po ile biorą za 1 KW z montażem, bo sam tym myślę. Nie wiadomo czy dotację będą w przyszłym roku?