Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: -60,38%

Cena maksymalna cena Bio-Plant 30 zl x 700 tys akcji = 21 mln zl

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BIO-PLANET-S-A-Ustalenie-Ceny-Maksymalnej-8226206.html

Zarząd Bio Planet S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym została wydana decyzja Komisji Nadzoru Finansowego o zatwierdzeniu suplementu nr 1 do prospektu Spółki. Suplement został opublikowany w związku z ustaleniem Ceny Maksymalnej, na podstawie rekomendacji Koordynatora Oferty.

Cena Maksymalna została ustalona na w wysokości 30 zł za jedną Akcję Oferowaną.

Moga zgarnac 21 mln zl jesli sprzedadza swoj pakiet Bio-Planet. Tu moze byc nawet dywidenda.
  • Cena maksymalna cena Bio-Plant 30 zl x 700 tys akcji = 21 mln zl Autor: ~Pytanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORGANIC 0,00% 2,10 2023-03-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.