Forum Forex +Dodaj wątek
Kiedy sięKupuje mocno...?? napisales mi ze wybili szczycik na edku ... fakt ale tez wrocili teraz i ten pozniom 3,76-77 byl obrony zakladajac ze zrobia ta fale 5 pod 3.85 . kurde mam Problem z dobraniem mocnych pozycji typu 2 lot na dłuzej wrr a n reszta rozbite na mniejsze i gaszenie nie wiem jak to w glowie sobie poukladac