Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,60 zł , zmiana od tamtej pory: -8,65%

Buffett o spółkach jak Eurotel i inne...

Zgłoś do moderatora
Ekipa Buffetta mówi, jak spółka ciekawa, skupuj bo po jakimś czasie obudzisz się z ręką w nocniku. Cena będzie x razy wyższa a dywidendy sowite. Mają rację, jak spojrzę w historie transakcji to ceny sprzed kilku lat spółek dywidendowy h śmiesznie niskie a dywidendy obecne dość wysokie. Pozdrawiam. Dywidendowy
  • Buffett o spółkach jak Eurotel i inne... Autor: ~Inwestor_dywidendowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL -2,56% 38,00 2021-09-28 16:48:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.