Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: -31,43%

Budowanie banku ziemi

Zgłoś do moderatora
"Budowanie banku ziemi: Spółka od września 2016 przystąpiła do aktywnego lokowania aktywów w bazę ziemi na terenie powiatu Lubińskiego. W wyniku rozpoczętych poszukiwań Emitent wytypował 27 działek budowlanych, które spełniają kryteria wyznaczone przez Zarząd. W przeciągu kilku tygodni Spółka przystąpiła do negocjacji z poszczególnymi właścicielami, w celu nabycia jednej lub kilku z wyżej wymienionych działek. Powierzchnia największej działki to około 25 hektarów, powierzchnia pozostałych to od 0,5 do 18 hektarów."

Ciekawe jak tam efekty "aktywnego lokowania"? :)
  • Budowanie banku ziemi Autor: ~litery_i_cyfry

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DCD 0,00% 0,05 2019-05-30 10:26:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.