Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,40 zł , zmiana od tamtej pory: 1,52%

Brytyjczycy nie oclą części do aut

Zgłoś do moderatora
https://motoryzacja.wnp.pl/brytyjczycy-ocla-samochody-ale-czesci-do-nich-juz-nie,343028_1_0_0.html?fbclid=IwAR2cazr2G93uoNSzByzFkVeV-0Abp9z-qjCwi_Og5TXbx3liXD1xH3Bi5Yk
  • Brytyjczycy nie oclą części do aut Autor: ~ja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK 3,08% 26,80 2020-04-01 12:55:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.