Forum Giełda +Dodaj wątek

boddie is dead - zarzad topi w projekcie pieniadze inwestorow.

Zgłoś do moderatora
po release GEARa Samsunga , ktory zaraz bedzie w sklepach projekt boddie is dead.

tak jak przewidywalem Zarzad ma zamiar w tym projekcie utopi jeszcze mase pieniedzy inwestorow . To bedzie mialo reperkusje dlugoterminowe.

Jak oni moga byc tak naiwni i nierynkowi .....po co upierac sie przy produkcie , ktory konkurencja zrobila kilka razy lepiej ?
  • boddie is dead - zarzad topi w projekcie pieniadze inwestorow. Autor: ~freeforg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.