Forum Giełda +Dodaj wątek

bo jak nie my to kto?

Zgłoś do moderatora

Szał zakupów trwa w najlepsze
W październiku zakupiliśmy następne grunty w województwie warmińsko-mazurskim. Tym razem naszym celem stała się ziemia o areale 95,18 ha położona w miejscowości Dobrzynka, w powiecie bartoszyckim oraz grunt w Baniach Mazurskich , w powiecie gołdapskim o powierzchni 53 ha.

więc kupujmy!!!!!!!!!!!!!!!!!
bo jak zaczną sprzedawać ziemie to będzie już za pożno na kupno akcji

a tylko z ich żrudeł wynika że tej ziemi mają duuuuużo

  • bo jak nie my to kto? Autor: ~bronek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -5,85% 0,39 2021-09-21 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.