Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,20 zł , zmiana od tamtej pory: 16,94%

BNP - Prywatny pomysł handlu

Zgłoś do moderatora
Oczekuję że w niedługim czasie może nadejść pozytywny sentyment do banków, m.in. do BNP. W związku z tym myślę że cena może osiągnąć wartość ok. 68 zł za akcję, rewelacją byłoby dojście do ceny 75 zł... Czytaj dalej i zobacz na wykresie: https://pl.tradingview.com/chart/BNP/6GRnjU6A/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla BNP 
  • BNP - Prywatny pomysł handlu Autor: ~PanGrosz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BNPPPL 0,28% 70,40 2021-08-04 14:21:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.