Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: 18,00%

BNP Paribas z mocną poprawą wyników w I kwartale. Notowania w kierunku 5

Zgłoś do moderatora
BNP Paribas Polska jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW.
Spółka wypracowała 161,6 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I kw. 2019 r. wobec 85,46 mln zł zysku rok wcześniej.
“Eliminując wpływ kosztów integracji zysk netto grupy wypracowany po I kwartale 2019 r. byłby o 140,6% (tj. o 120 161 tys. zł) wyższy niż zysk wypracowany po I kwartale 2018 r.” – czytamy w raporcie.
Wynik z tytułu odsetek wyniósł 770,44 mln zł wobec...

https://comparic.pl/bnp-paribas-z-mocna-poprawa-wynikow-w-i-kwartale-notowania-w-kierunku-55-zl/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/05/bnp.png
  • BNP Paribas z mocną poprawą wyników w I kwartale. Notowania w kierunku 5 Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BNPPPL 0,34% 59,00 2019-10-23 13:28:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.