Forum Giełda +Dodaj wątek

Bloomberg Businessweek: Company Overview of Huawei Technologies

Zgłoś do moderatora
Forum Giełda
+ Utwórz nowy wątek
Bloomberg Businessweek: Company Overview of Huawei Technologies
Autor | ~midas huawei pol [89.229.49.*] 2012-04-10 10:43
Zobacz wątki dotyczące NFI Midas
Zobacz profil NFI Midas
Bloomberg Businessweek: Company Overview of Huawei Technologies

http://investing.businessweek.com/research/stocks/private/snapshot.asp?privcapId=1259829
Zgłoś do moderatora
  • Bloomberg Businessweek: Company Overview of Huawei Technologies Autor: ~midas huawei pol

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP 5,65% 299,00 2025-09-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.