Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: 20,51%

Betomax - piszą o nas na Comparic.pl

Zgłoś do moderatora
Betomax – obecnie pod nazwą Forbuild. Spółka zajmuje się dostarczaniem produktów i towarów o wysokim zaawansowaniu technologicznym do sektorów budowlanego, przemysłowego i infrastrukturalnego. Spółka jest rentowna, w dłuższym okresie pokazuje bardzo stabilne wyniki. Rosną przychody, maleje zadłużenie i od kilku lat firma wypłaca całkiem sowite dywidendy. W tym roku jeszcze można załapać się na wypłatę, na razie mamy propozycję podziału zysku....
link 
  • Betomax - piszą o nas na Comparic.pl Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BETOMAX -4,08% 4,70 2023-09-15 15:17:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.