Forum Giełda +Dodaj wątek

Bessa jest caly czas jezeli znasz sie na wykresach spolek

Zgłoś do moderatora
rynek dopiero na wiekszosci spolek odbil polowe lub troche wiecej czyli ciagle jestesmy w bessie tylko nie wiem dlaczego ci pojebani anale taki motloch robia ludziom w glowach i wala kit ze hossa jest
banda debili pracuje w bankach ktorzy jak pijawki zasysaja sie do kasy i graja nie za swoje
jak wjebia troche kasy czyjejs to im nie szkoda bo po co

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XPLUS 0,00% 2,65 2025-10-06 14:10:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.