Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 120,00 zł , zmiana od tamtej pory: -49,46%

BENEFITSYS Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
link
 
Uzasadnienie: - kurs Spółki stabilizuje się w bliskiej odległości od kluczowego oporu, a dynamika ostatniego niewielkiego zejścia nie sugeruje wzrostu aktywności podaży. Szanse na rozwinięcie wzrostów są przez to utrzymywane, a popyt zdaje się kontrolować sytuację, co stoi w sprzeczności z sygnałami prezentowanymi na wskaźnikach (m.in. MACD). Głównym zadaniem posiadaczy długich pozycji jest obrona wsparcia zlokalizowanego na poziomie 1 073,00 PLN. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/26875-przeglad-techniczny-bemefitsys-gtc-amrest
  • BENEFITSYS Sygnał techniczny: wzrostowy Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 1,43% 566,00 2022-05-23 15:10:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.