Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,42 zł , zmiana od tamtej pory: -12,87%

Bełkot o wezwaniu

Zgłoś do moderatora
Wystarczy zainteresować się kilkoma opisywanymi w prasie wydarzeniami, żeby wiedzieć, że PKN nie może ot tak zrobić wezwania.
Mają inne, logiczne wyjście - tylko, że podmiot, który miałby wtedy "odkupić" Polwax - nie ma na to kasy.
Hm.
Będzie się działo.

  • Bełkot o wezwaniu Autor: ~Obserwator_Logiczny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX -0,67% 2,98 2022-12-09 14:36:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.