Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,52 zł , zmiana od tamtej pory: -18,58%

Będzie dobrze, poniżej link...

Zgłoś do moderatora
Wyniki są podobne jak w roku ubiegłym. Dokonano manipulacji kosztami. Zaksięgowano w tym roku koszty amortyzacji dwa razy wyższe niż w roku wcześniejszym. Dzięki temu nowy prezes będzie miał w tym roku zysk netto wyższy o 3 mln zł, gdyż amortyzacja została przypisana staremu prezesowi.

poniżej link do analizy ze stooq:

https://stooq.pl/mol/?id=18754
  • Będzie dobrze, poniżej link... Autor: ~mt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STAPORKOW 5,75% 3,68 2021-06-14 16:30:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.