Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,02 zł , zmiana od tamtej pory: 9,90%

Będą zmiany w akcjonariacie

Zgłoś do moderatora
Dopiero teraz zauważyłem smutną informację, że w marcu zmarł pan Dzienio (informacja w oświadczeniu o stosowaniu ładu korporacyjnego załączonego do raportu za 2019, są też nekrologi w sieci), a prawa z akcji posiadają spadkobiercy. Zapewne po zakończeniu spraw spadkowych pojawią się komunikaty na temat zmian. Ciekawe, jakie będą skutki dla obecnych akcjonariuszy. Walić w rynek pewnie nikt nie będzie (tym bardziej, że połowa tych akcji to imienne dające 5 razy więcej głosów na walnym).
  • Będą zmiany w akcjonariacie Autor: ~Szkapa_triton

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -1,77% 2,22 2020-10-28 12:55:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.