Forum Giełda +Dodaj wątek

Cytując za Carlito z forum Parkiet:

"na chwile obecna to zarzad nawet nowej strategii nie jest w stanie dopiac ale za to gruby zapina drobnych od tylu i to bez mydla... i to wszystko na oczach KNF - cwelownia i tyle;
apel do Pana Pawla T.:
zajmij sie czlowieku swoja spolka bo od czasow AMS to jedyne co ci wychodzi to pomarszczone dyndadelko czyli zupelne nic; albo lepiej sprzedaj ten biznes komus a sam zainwestuj np. w swing kluby - wszak to szybko rozwijajacy sie biznes; zreszta co ja ci bede tam radzil; sam przeciez wiesz; btw, jak wypadl due diligence firmy w markach pod wawa?"

Może to i dobra rada chłopcy z ferajny. Nie udało się. Czas może sprzedać BBC.

Panie T. , Carlito - o jaką spółke z Marek pod Wawą chodzi?
  • BBI Autor: ~ulebulek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -3,61% 2,94 2021-10-20 09:38:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.