Forum Giełda +Dodaj wątek

BBC - za 70 mln za 20 mln ?

Zgłoś do moderatora
Czy Bank Rajffaisen BP musi mieć aż 3-krotne zabezpieczenie swojego kredytu ?.
Coś tu grubymi nićmi szyte.
Inwestycje BBC są ogólnie znane i z nich wcale nie wynika obecna wycena rynkowa. Słabość upatruje w tych 20 mln od RBP. Mogliby sprzedać pakiecik np. HDX i wpakować im to między zęby.
Brak jest operatywności, to jakiś sposób na osiąganie celu.
  • BBC - za 70 mln za 20 mln ? Autor: ~Sl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -6,73% 2,91 2021-10-27 15:53:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.