"Powtarzalne przychody Grupy, osiągane z tytułu dostaw materiałów i akcesoriów zużywalnych, świadczenia usług oraz sprzedaży radiofarmaceutyków w ramach długoterminowych umów z klientami, wzrosły rdr. o 32%, do 101,1 mln PLN."
"Dariusz Korecki, wiceprezes Synektik, zwraca uwagę, że łączna wartość zawartych, a niezrealizowanych kontraktów oraz otwartych projektów sprzedażowych na koniec grudnia 2025 roku wyniosła ponad 239 mln PLN i była o 87% wyższa niż na koniec 2024 roku, co stanowi bardzo dobry prognostyk dla wyników Grupy w kolejnych kwartałach"
Bardzo istotne informacje, pokazujące jasno kierunek kursu na obecny rok. Fundusze dobrały tysiące akcji w styczniu..., ale to jeszcze nie koniec zakupów... słabe rączki oddadzą... duży zarobi krocie;)