Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,55 zł , zmiana od tamtej pory: -28,65%

ATC Cargo zajmie się transportem instalacji fotowoltaicznych

Zgłoś do moderatora
ATC Cargo – to spółka, która świadczy kompleksowe usługi logistyczne, a więc transport zarówno drogowy, morski jak i lotniczy. Zajmuje się również magazynowaniem, a także obsługą portową. Od dwóch lat firma jest w stanie wypłacać około 4% dywidendy, a więc jej wyniki nie są najgorsze. Spółka notowana jest na giełdzie od 10 lat, a w jej akcjonariacie znajdziemy np. TFI PZU. Ostatnio spółka podpisała umowę wartą ponad 33,5 mln zł na świadczenie usług obsługi logistycznej towarów obejmujących zestawy do instalacji fotowoltaicznych....
https://comparic.pl/newconnect-flash-atc-cargo-aforti-holding-imagis-xplus/ 
  • ATC Cargo zajmie się transportem instalacji fotowoltaicznych Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATCCARGO -3,41% 3,96 2020-12-01 10:10:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.