Forum Giełda +Dodaj wątek

AT od 20.IV sygnal kupna - a tu nic - czy ktos ma wogole ten papier??

Zgłoś do moderatora
W mojej opinii jest to jedna z najbardziej perspektywicznych spolek deweloperskich na gpw - generuje dopiero ok 150 mln zl obrotu - gdy liderzy maja po1,5 miliarda - wiec ma spore mozliwosci przed soba - bardzo wysoki zysk za 208 - prawie 30% przychodu - ma ciekawe lokalizacje w wawie - gant,jw,dd sa juz bardzo daleko i ciezko bedzie im sie rozwijac tak szybko - triton ma sporeple do popisu....
  • AT od 20.IV sygnal kupna - a tu nic - czy ktos ma wogole ten papier?? Autor: bbt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 1,80 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.