Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: -57,08%

Artykuł sponsorowany nie zadziałał

Zgłoś do moderatora
Wywiad na stooqu (dla tych co przegalili) https://stooq.pl/n/?f=1364625&search=aforti) nie pomógł oddać nieudanych inwestycji. Nie podbił kursu ani AFHOL ani TLT (AFHOL na godzinę przy małym obrocie). Pierwsze leci z 22 na 13 drugie jeszcze gorzej bo nawet nie wzrosło tylko trend spadkowy. I dodruki w TLT idą na marne bo ciężko będzie z tego poziomu cokolwiek oddać. A wyjść z AFHOL to tylko ze stratą. Chyba magia nazwiska wygasa. Wyceny JRH i Setanty mocno spadly od szczytów, Synerga daleko od sukcesów w SM bo gdyby miały być juz dawno zagranica by to brała. O CWA i JWA nawet nie warto wspominać. Wolki Górskiego pomijam bo Ciszewski nie jest w nie zaangażowany i tam to już pasmo porażek. Rynek już się na nich nie nabiera. Teraz oczekuje wyników a nie wizji.
  • Artykuł sponsorowany nie zadziałał Autor: ~Rome

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL -0,36% 5,58 2021-12-08 15:27:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.