Forum Giełda +Dodaj wątek

artykół parkiet

Zgłoś do moderatora
Analitycy Espirito Santo Investment Bank (BESI) w najnowszym raporcie 
Silver Bullets CEE wskazują, które spółki mogą w III kwartale zrealizować swój potencjał wzrostowy lub spadkowy.

BESI rekomendacje „kupuj" przyznało trzem spółkom:

CEZ (cena docelowa 745 koron czeskich),
Trzy polecane spółki

W sektorze energetycznym BESI podtrzymał rekomendację „kupuj" dla CEZ, spodziewając się solidnej dywidendy w czerwcu (stopa dywidendy może wynieść 7,3 proc.). – Uważamy, że akcje spółki są wyceniane z bardzo rozsądnym mnożnikiem w porównaniu z konkurentami zarówno z regionu, jak i Europy Zachodniej, biorąc pod uwagę jakość aktywów CEZ oraz generację gotówki – mówi Maciej Hebda, dyrektor działu analiz 
BM BESI, odpowiadający za analizę sektora energetycznego.
  • artykół parkiet Autor: ~nowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -6,02% 174,80 2022-10-07 16:03:01
2022-10-04
Interest Payment Notice
2022-09-19
INTEREST PAYMENT NOTICE
2022-09-07
Interest Payment Notice
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.