Forum Giełda +Dodaj wątek

/////// ARTEFE KING OF THE WORLD. CZYTAC cena 5 gr //////////////////

Zgłoś do moderatora
Projektowanie i budowy infrastruktury
teletechnicznej.
ARTEFE wykonawca z autoryzowanej listy Netii S.A. z , Rozpoczęcie działalność w trzecim obszarze rynkowym - prowadzenie samoobsługowych myjni samochodowych, Łączna wartość wszystkich 4 lokalizacji wynosi na obecnym etapie negocjacji 4,8 mln zł netto....Spółka
w draża nowe produkty pod marka ARTEFE W Raportach zawsze zyski.....Spraw sobie dobrą firme za grosze potrzebujesz 5 mln akcji i masz 5 % firmy .Najważniejsze Spółka nie dokonała jeszcze
skupu akcji własnych zgodnie z uchwałą NWZA z dnia
24.09.2012 , WZROST PEWNY W KTÓRYM MIEJSCU TY BEDZIESZ..............
  • /////// ARTEFE KING OF THE WORLD. CZYTAC cena 5 gr ////////////////// Autor: ~NETIIA S.A

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -1,08% 165,20 2023-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.