Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,10 zł , zmiana od tamtej pory: 6,63%

Arctic Paper oddaje do użytku rozbudowaną elektrownię wodną w papierni w

Zgłoś do moderatora
Czyli wzrost cen za energie ich nie rusza :) Artykuł stary, ale i tak warty przeczytania.

Inwestycja, o wartości 100 milionów koron szwedzkich (ok. 45 milionów PLN), zwiększa moc z 2 do 6 MW, co w połączeniu z planowaną ciepłownią na biomasę pozwoli, aby dzięki własnej energii zaspokoić do 80 procent potrzeb energetycznych papierni Arctic Paper Munkedal.

https://www.arcticpaper.pl/nowosci/nowosci/arctic-paper-rozpoczyna-eksploatacje-rozbudowanej-elektrownie-wodnej-produkcja-papieru-munken-bedzie-oparta-na-wlasnej-zrownowazonej-energii/
  • Arctic Paper oddaje do użytku rozbudowaną elektrownię wodną w papierni w Autor: ~Arctic

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -2,03% 19,30 2022-09-23 17:00:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.