Forum Kryptowaluty +Dodaj wątek

Arbitraż Kryptowalut / Szybka wymiana z stałym dochodem

Zgłoś do moderatora
Arbitraż polega na tym, że kupujemy kryptowaluty na jednej giełdzie, a potem wysyłamy je na inną giełdę i sprzedajemy je drożej. Cechą charakterystyczną arbitrażu jest to, że jest on pozbawiony ryzyka.Dzieje się tak dlatego, że z góry znany jest rezultat transakcji, gdyż instrumenty są kupowane i w tym samym momencie sprzedawane.
W praktyce jest to bardzo proste, ponieważ bardzo często zdarza się tak, że ten sam token w tym samym czasie kosztuje na jednej giełdzie np. 1 dolar… i w tym samym czasie na innej giełdzie ten sam token kosztuje na przykład 1 dolar i 10 centów.
W takiej sytuacji… na tej tańszej giełdzie kupujemy na przykład 1000 tokenów w cenie 1 dolar za sztukę. Wysyłamy te tokeny na drugą giełdę i sprzedajemy je za 1100 dolarów. W ten sposób w jednej chwili zarobiliśmy 100 dolarów. Na stronie którą podam później to można zrobić w parę sekund.Możemy bez żadnego wysiłku monitorować i widzieć cały rynek w czasie rzeczywistym. I możemy zarabiać na arbitrażu za każdym razem bez żadnego wysiłku z naszej strony.

http://bit.ly/arbcryptopl
  • Arbitraż Kryptowalut / Szybka wymiana z stałym dochodem Autor: mkaiser
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl