Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,60 zł , zmiana od tamtej pory: 0,79%
Spółka o świetnych fundamentach wolnych akcji w obiegu około 300 tys. Dzialnosc operacyjna idzie im rewelacyjnie 20~ oddziałów w całej Polsce umowy z Emiratami, dofinansowania na program do zbierania wody. Kurs moze iść jak kiedyś columbusa albo i wyżej z racji niskiego ff. Naprawdę zachęcam się zapoznać, bo warto tym bardziej, ze konkurencji za wielkiej nie maja
  • AQUATECH Autor: ~Michal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -3,05% 12,70 2021-06-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.