Forum Giełda +Dodaj wątek

Aplikacje wystartowały na NewConnect

Zgłoś do moderatora
W poniedziałek, 17 grudnia 2012 roku odbyło się pierwsze notowanie bielskiej Examobile S.A. Kursu odniesienia ustalono na poziomie 0,9 zł, ale do południa nie zawarto jeszcze żadnych transakcji:

http://www.debiutync.pl/debiuty/141-ostatnie-debiuty/13806-aplikacje-wystartowaly-na-newconnect
  • Aplikacje wystartowały na NewConnect Autor: ~mirorr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE -3,00% 6,46 2021-07-23 14:13:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.